DOPLŇKY
Zpět
Klimatizace Mestic Split unit airconditioner SPA-3000

Novinka
13 990 Kč
Popis:

 Klimatizace Mestic Split Unit airconditioner SPA-3000 je znamením  pohodlí. 

Montáž klimatizace je snadnější než kdy dříve a navíc je přenosná - pokud máte nové vozidlo, můžete si jednoduše vzít klimatizaci s sebou! 

S touto kompaktní klimatizací zůstane uvnitř v horkých dnech příjemně chladno. 

 

 

 Klimatizace Mestic Split Unit airconditioner SPA-3000je znamením  pohodlí. Montáž klimatizace je snadnějšínež kdy dříve a navíc je přenosná - pokud máte nové vozidlo, můžete si jednoduše vzít klimatizaci s sebou! S touto kompaktní klimatizací zůstane uvnitř v horkých dnech příjemně chladno. 

Inovativní montážní systém

Udržujte svém karavanu chladno díky klimatizaci Mestic Split Unit. Tato inovativní klimatizace se skládá ze dvou částí, které jsou navzájem propojeny oknem. Kondenzátor je umístěn na vnější straně vozidla a výparník uvnitř. Rozdělená klimatizace je zavěšena na okno pomocí speciálního držáku. Tento držák je plynule nastavitelný, takže je vhodný pro většinu karavanů. Okno lze také otevřít a zavřít! Instalace tohoto klimatizačního systému je velmi snadná, takže to zvládne skoro každý. Upevnění není trvalé, proto dělenou klimatizaci můžete snadno vzít s sebou a použít ji jinde. Klimatizaci snadno zapojíte do zásuvky na 230 V.

Hlavní výhody

Jednoduchá (dočasná) instalace do okenního otvoru
Chladicí výkon: 895 W (5100 BTU)
Spotřeba při chlazení: 405 W – 1.76 A
Připojení na 230V
Vhodná pro chlazení, větrání a odvlhčování
Nastavitelná teplota: 16 °C až 30 °C
Digitální display s ukazatelem teploty
Ekologické chladivo R290
Obsahuje funkci spánku
3 rychlosti
Nízká hladina hluku 53 dB
Váha 22,5 kg
 

Vždy cool 

Klimatizace Mestic Split Unit má kompaktní rozměry, takže ve vašem vozidle zabere velmi málo místa. Její velikost však rozhodně nesnižuje chladící výkon, ten je 895 W. Díky tomu je vhodná pro vozidla až do 5m , které zůstanou nádherně chladná.  Je ideální na dovolenou třeba do kempu, protože ji lze použít téměř kdekoli! Klimatizace má tři ventilační rychlosti a nízkou hladinu hluku. V noci ji můžete přepnout do režimu spánku. V tento moment se klimatizace přepne do režimu šepotu a světlo zhasne. Můžete si tak nerušeně užívat svůj noční spánek při příjemné teplotě.

S klimatizace Mestic Split unit airconditioner SPA-3000 budete ve svém obytném voze nebo karavanu vždy příjemné teplotě.

 
Doplňkové parametry
Kategorie:
KLIMATIZACE PRO KARAVANY
Záruka:
2 roky

 


Volejte: +420 775 021 882


Dotaz