DOPLŇKY
Zpět
175Wp sestava KARAVAN - Výhodná verze - panel Victron Energy

7 834 Kč
Popis:

Navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel 175Wp Victron Energy(5 let záruka) + regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 175Wp zaručuje dostatek energie pro středně náročné aplikace. Výhodou tohoto systému je nízká pořizovací cena a malé rozměry panelu. Jednoduchá  nenáročná instalace.

Šetřete a neplaťte vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Optimálně navržený solární systém 175Wp pro karavany a obytné vozy. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velmi oblíbenou sestavu, díky své nízké ceně.
 
☑ Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
1x Solární panel Victron Energy 175Wp (1485x668x30)
1x PWM solární regulátor EPsolar 20A
1x Sada kabelů 4mm2 vč. nalisovaných konektorů MC4 - délka 3m +3m (červený + černý). Délku dle přání můžeme upravit.
1x Pojistný odpínač baterie + 2x pojistka 32A
1x Pojistný odpínač k fotovoltaickému panelu 12A
 
Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač u baterie a pojistný odpínač fotovoltaického panelu (oba jsou součástí dodávky). Chrání proti zkratu, navíc obstarávají komfort při plánovaném odpojování systému. Přehledné schéma zapojení s popisem je součástí dodávky.

Volejte: +420 775 021 882


Dotaz